Artykuł6

Oto podstrona: 5


Wraz z nowym Jeepem Renegade 2015, klasyczna marka po raz pierwszy wchodzi na rynek subkompaktów / crossoverów ze swoim najmniejszym pojazdem na rynku. Dzięki stylowi Jeep, który przywodzi na myśl miniaturową wersję Jeep Wrangler, ta nowa opcja jest idealna dla kierowców, którzy chcą nowego, unikalnego wyboru na rynku crossoverów o wytrzymałym wyglądzie, który będzie w stanie wytrzymać wszystkie warunki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Jeep Renegade 2015.

 Przede wszystkim Jeep Renegade 2015 jest przygodą jako jedyny samochód w swojej klasie z pełnymi możliwościami jazdy terenowej 4x4 w dwóch dostępnych układach napędowych, co czyni go idealnym, niezależnie od tego, czy jedziesz szlakiem, plażą, czy z tyłu drogi Renegade może wygodnie pomieścić pięć osób, z dużą ilością miejsca na cały sprzęt i mnóstwem fajnych dodatków do przechowywania, które ułatwiają aktywność w podróży. Renegade jest standardowo wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię biegów, ale dostępna jest również dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów.

 Jeśli uwielbiasz otwarty wygląd tradycyjnego pojazdu Jeep, Renegade nie zawiedzie się dzięki dostępnej funkcji MySky. Ta wersja dachu samochodu na otwartym powietrzu może być schowana lub całkowicie usunięta i przechowywana w celu zapewnienia maksymalnej ekspozycji na światło słoneczne. Podczas gdy kraty i stylistyka zewnętrzna są klasycznym Jeepem, inspirowane wojskiem detale X na lampach, światłach i innych miejscach nadają Jeepowi Renegade 2015 świeży charakter.

 Renegat jest nie tylko atrakcyjny dla tłumu, ale także pełen technologii, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających fanów gadżetów. Funkcja UConnect obejmuje panel dostępu i nawigacji oraz funkcje monitorowania bezpieczeństwa, z których wszystkie są dostępne na 6,5-calowym ekranie, który można zintegrować ze smartfonem. Stylistyka wnętrza, zainspirowana skrzyżowaniem surowych i technicznych detali, znana jest jako TekTonik i jest naprawdę wyjątkowa wśród samochodów tej klasy.

 Chociaż ten samochód jest w fazie przedprodukcyjnej i nie został jeszcze oficjalnie przetestowany pod względem bezpieczeństwa, ma siedem standardowych poduszek powietrznych i wysoki współczynnik stali, więc podobnie jak inni uczestnicy Jeepa, oczekuje się, że uzyska wysokie noty zarówno za bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażera. Chociaż ceny Jeepa Renegade 2015 nie zostały jeszcze ogłoszone, podobne pojazdy, takie jak Nissan Juke i Kia Soul, kosztują około 20 000 USD. Odwiedź lokalnego dealera Jeep, aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy nowy Jeep Renegade 2015 będzie dostępny na ich działce na jazdę próbną.

 Dodge of Winter Haven, Floryda Dystrybutor Chrysler Dodge Jeep RAM utrzymuje w pełni zapasy w ofercie nowych i używanych samochodów, ciężarówek i SUV-ów. Z dumą obsługujemy również społeczności Lakeland, Haines City, Lake Wales i Bartow. Jeśli szukasz salonu samochodowego za pomocą słów kluczowych Dodge dealer w pobliżu Lakeland lub Winter Haven Chrysler, zadzwoń lub zatrzymaj się już dziś!